Komplet kampprogram
U-9 Drenge C før ombrydning, Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3812501Søn31-10-202113:00Bolderslev-VollerupEnsted IdrætsforeningEnsted IdrætsanlægStubbæk Skolegade 10
Stubbæk
6200 Aabenraa Danmark
Ensted IdrætsanlægROK
3812511Søn31-10-202113:30Rødekro-Aabenraa HåndboldSundeved HK Ensted IdrætsanlægStubbæk Skolegade 10
Stubbæk
6200 Aabenraa Danmark
Ensted Idrætsanlæg
3812521Søn31-10-202114:00Vidar-Ulkebøl HåndboldBolderslev-VollerupEnsted IdrætsanlægStubbæk Skolegade 10
Stubbæk
6200 Aabenraa Danmark
Ensted IdrætsanlægROK
3812531Søn31-10-202114:30Ensted IdrætsforeningRødekro-Aabenraa HåndboldEnsted IdrætsanlægStubbæk Skolegade 10
Stubbæk
6200 Aabenraa Danmark
Ensted IdrætsanlægROK
3812541Søn31-10-202115:00Sundeved HK Vidar-Ulkebøl HåndboldEnsted IdrætsanlægStubbæk Skolegade 10
Stubbæk
6200 Aabenraa Danmark
Ensted IdrætsanlægROK
3812664Søn14-11-202110:00Bolderslev-VollerupRødekro-Aabenraa HåndboldBolderslev FritidscenterStadionvej  34 A
6392 Bolderslev Danmark
Bolderslev FritidscenterROKUdehold taberdømt
3812674Søn14-11-202110:30Vidar-Ulkebøl HåndboldEnsted IdrætsforeningBolderslev FritidscenterStadionvej  34 A
6392 Bolderslev Danmark
Bolderslev FritidscenterROK
3812684Søn14-11-202111:00Sundeved HK Bolderslev-VollerupBolderslev FritidscenterStadionvej  34 A
6392 Bolderslev Danmark
Bolderslev FritidscenterROK
3812694Søn14-11-202111:30Vidar-Ulkebøl HåndboldRødekro-Aabenraa HåndboldBolderslev FritidscenterStadionvej  34 A
6392 Bolderslev Danmark
Bolderslev FritidscenterROKUdehold taberdømt
3812654Søn14-11-202112:00Sundeved HK Ensted IdrætsforeningBolderslev FritidscenterStadionvej  34 A
6392 Bolderslev Danmark
Bolderslev FritidscenterROK
3812603Lør27-11-202113:00Vidar-Ulkebøl HåndboldSundeved HK SundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROKHjemmehold taberdømt
3812613Lør27-11-202113:30Rødekro-Aabenraa HåndboldEnsted IdrætsforeningSundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROKHjemmehold taberdømt
3812623Lør27-11-202114:00Bolderslev-VollerupVidar-Ulkebøl HåndboldSundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROKUdehold taberdømt
3812633Lør27-11-202114:30Sundeved HK Rødekro-Aabenraa HåndboldSundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROKUdehold taberdømt
3812643Lør27-11-202115:00Ensted IdrætsforeningBolderslev-VollerupSundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROK
3812562Søn12-12-202109:00Bolderslev-VollerupSundeved HK SundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROK
3812572Søn12-12-202109:30Ensted IdrætsforeningVidar-Ulkebøl HåndboldSundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROKUdehold taberdømt
3812582Søn12-12-202110:00Rødekro-Aabenraa HåndboldBolderslev-VollerupSundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROKHjemmehold taberdømt
3812592Søn12-12-202110:30Ensted IdrætsforeningSundeved HK SundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROK
3812552Søn12-12-202111:00Rødekro-Aabenraa HåndboldVidar-Ulkebøl HåndboldSundevedhallerneSkolevej 21
V. Sottrup
6400 Sønderborg Danmark
Sundevedhallen 1ROKBegge hold taberdømt