Komplet kampprogram
U-11 Drenge C før ombrydning, Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
3805563Lør30-10-202110:30Team Esbjerg HK CØ-05 ØlgodØlgodhallerneSkolegade 18
6870 Ølgod Danmark
Ølgodhallerne, Hal 1ROK
3805573Lør30-10-202111:05Bryndum Sogns G&IFSGI - SSK EsbjergØlgodhallerneSkolegade 18
6870 Ølgod Danmark
Ølgodhallerne, Hal 1ROK
3805583Lør30-10-202111:40Folding-Brørup HKTeam Esbjerg HK ØlgodhallerneSkolegade 18
6870 Ølgod Danmark
Ølgodhallerne, Hal 1ROK
3805593Lør30-10-202112:15CØ-05 ØlgodBryndum Sogns G&IFØlgodhallerneSkolegade 18
6870 Ølgod Danmark
Ølgodhallerne, Hal 1ROK
3805603Lør30-10-202112:50SGI - SSK EsbjergFolding-Brørup HKØlgodhallerneSkolegade 18
6870 Ølgod Danmark
Ølgodhallerne, Hal 1ROK
3805461Lør06-11-202113:00Folding-Brørup HKTeam Esbjerg HK Blue Water Dokken, EsbjergGl Vardevej 82
6700 Esbjerg Danmark
Blue Water DokkenROK
3805471Lør06-11-202113:35SGI - SSK EsbjergVarde HK 2Blue Water Dokken, EsbjergGl Vardevej 82
6700 Esbjerg Danmark
Blue Water DokkenROK
3805481Lør06-11-202114:10CØ-05 ØlgodFolding-Brørup HKBlue Water Dokken, EsbjergGl Vardevej 82
6700 Esbjerg Danmark
Blue Water DokkenROK
3805491Lør06-11-202114:45Team Esbjerg HK SGI - SSK EsbjergBlue Water Dokken, EsbjergGl Vardevej 82
6700 Esbjerg Danmark
Blue Water DokkenROK
3805501Lør06-11-202115:20Varde HK 2CØ-05 ØlgodBlue Water Dokken, EsbjergGl Vardevej 82
6700 Esbjerg Danmark
Blue Water DokkenROK
3805665Lør20-11-202111:00Folding-Brørup HKVarde HK 2Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøtvej 55
6800 Varde Danmark
Lerpøthallen, Varde Hal 1ROK
3805675Lør20-11-202111:35Bryndum Sogns G&IFTeam Esbjerg HK Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøtvej 55
6800 Varde Danmark
Lerpøthallen, Varde Hal 1ROK
3805685Lør20-11-202112:10CØ-05 ØlgodFolding-Brørup HKLerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøtvej 55
6800 Varde Danmark
Lerpøthallen, Varde Hal 1ROKHjemmehold taberdømt
3805695Lør20-11-202112:45Varde HK 2Bryndum Sogns G&IFLerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøtvej 55
6800 Varde Danmark
Lerpøthallen, Varde Hal 1ROK
3805705Lør20-11-202113:20Team Esbjerg HK CØ-05 ØlgodLerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøtvej 55
6800 Varde Danmark
Lerpøthallen, Varde Hal 1ROKUdehold taberdømt
3805634Søn28-11-202110:35CØ-05 ØlgodBryndum Sogns G&IFAurahallen, TarpBryndumvej 14
6715 Esbjerg N Danmark
Aurahallen, TarpROK
3805644Søn28-11-202111:10Team Esbjerg HK Varde HK 2Aurahallen, TarpBryndumvej 14
6715 Esbjerg N Danmark
Aurahallen, TarpROK
3805654Søn28-11-202111:45SGI - SSK EsbjergCØ-05 ØlgodAurahallen, TarpBryndumvej 14
6715 Esbjerg N Danmark
Aurahallen, TarpROKHjemmehold taberdømt
3805614Søn28-11-202112:20Bryndum Sogns G&IFTeam Esbjerg HK Aurahallen, TarpBryndumvej 14
6715 Esbjerg N Danmark
Aurahallen, TarpROK
3805624Søn28-11-202112:55SGI - SSK EsbjergVarde HK 2Aurahallen, TarpBryndumvej 14
6715 Esbjerg N Danmark
Aurahallen, TarpROKHjemmehold taberdømt
3805716Lør04-12-202109:35SGI - SSK EsbjergTeam Esbjerg HK GuldagerhallernePræstemarksvej 43
6710 Esbjerg V Danmark
Guldagerhallen, Hal 1ROK
3805726Lør04-12-202109:35Bryndum Sogns G&IFFolding-Brørup HKGuldagerhallernePræstemarksvej 43
6710 Esbjerg V Danmark
Guldagerhallen, Hal 1ROKUdehold taberdømt
3805736Lør04-12-202110:10Varde HK 2Team Esbjerg HK GuldagerhallernePræstemarksvej 43
6710 Esbjerg V Danmark
Guldagerhallen, Hal 1ROK
3805746Lør04-12-202110:45Bryndum Sogns G&IFSGI - SSK EsbjergGuldagerhallernePræstemarksvej 43
6710 Esbjerg V Danmark
Guldagerhallen, Hal 1ROK
3805756Lør04-12-202111:20Folding-Brørup HKVarde HK 2GuldagerhallernePræstemarksvej 43
6710 Esbjerg V Danmark
Guldagerhallen, Hal 1ROKHjemmehold taberdømt
3805512Lør11-12-202110:00Bryndum Sogns G&IFFolding-Brørup HKBrøruphallerneByagervej 3
6650 Brørup Danmark
Brøruphallerne, Hal 1ROKBegge hold taberdømt
3805522Lør11-12-202110:35SGI - SSK EsbjergCØ-05 ØlgodBrøruphallerneByagervej 3
6650 Brørup Danmark
Brøruphallerne, Hal 1ROK
3805532Lør11-12-202111:10Varde HK 2Bryndum Sogns G&IFBrøruphallerneByagervej 3
6650 Brørup Danmark
Brøruphallerne, Hal 1ROKUdehold taberdømt
3805542Lør11-12-202111:45Folding-Brørup HKSGI - SSK EsbjergBrøruphallerneByagervej 3
6650 Brørup Danmark
Brøruphallerne, Hal 1ROKHjemmehold taberdømt
3805552Lør11-12-202112:20CØ-05 ØlgodVarde HK 2BrøruphallerneByagervej 3
6650 Brørup Danmark
Brøruphallerne, Hal 1