Komplet kampprogram
U-11 Drenge A 2. halvdel, Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
4192882Lør15-01-202214:00Skødstrup SF 2Hammel GFMidtpunktet, SkødstrupRosenbakken 4
8541 Skødstrup Danmark
Midtpunktet, Skødstrup hal 1ROK
4192892Lør15-01-202214:30Todbjerg-Mejlby IFLystrup IFHåruphallenSalonikivej 12
8530 Hjortshøj Danmark
HåruphallenROK
4192902Lør15-01-202215:00Stavtrup IF 2Thorsager-Rønde IFViby IdrætscenterSkanderborgvej 224
8260 Viby J Danmark
VibyhallenROK
4192871Søn16-01-202211:30Hammel GFStavtrup IF 2Hammel IdrætscenterThorsvej 2
8450 Hammel Danmark
Hammel Idrætscenter ArenaROK
4192851Tir18-01-202216:15Lystrup IFSkødstrup SF 2Lystrup IdrætscenterLystrup Centervej 2
8520 Lystrup Danmark
Lystrup Idrætscenter hal 1ROK
4192913Søn23-01-202213:00Stavtrup IF 2Skødstrup SF 2StavtruphallenKlokkeskovvej 1
Staustrup
8260 Viby J Danmark
StavtruphallenROK
4192964Søn30-01-202210:40Lystrup IFHammel GFLystrup IdrætscenterLystrup Centervej 2
8520 Lystrup Danmark
Lystrup Idrætscenter hal 1ROK
4192954Søn30-01-202211:35Todbjerg-Mejlby IFStavtrup IF 2HåruphallenSalonikivej 12
8530 Hjortshøj Danmark
HåruphallenROK
4192944Søn30-01-202211:55Skødstrup SF 2Thorsager-Rønde IFMidtpunktet, SkødstrupRosenbakken 4
8541 Skødstrup Danmark
Midtpunktet, Skødstrup hal 2ROK
4192985Søn06-02-202210:40Lystrup IFStavtrup IF 2Lystrup IdrætscenterLystrup Centervej 2
8520 Lystrup Danmark
Lystrup Idrætscenter hal 1ROK
4192975Søn06-02-202211:00Todbjerg-Mejlby IFSkødstrup SF 2HåruphallenSalonikivej 12
8530 Hjortshøj Danmark
HåruphallenROK
4192995Søn06-02-202214:50Thorsager-Rønde IFHammel GFRønde IdrætscenterSkrejrupvej 9 B
8410 Rønde Danmark
Rønde IdrætscenterROK
4192861Søn20-02-202214:50Thorsager-Rønde IFTodbjerg-Mejlby IFRønde IdrætscenterSkrejrupvej 9 B
8410 Rønde Danmark
Rønde IdrætscenterROK
4193026Fre25-02-202217:15Hammel GFThorsager-Rønde IFHammel IdrætscenterThorsvej 2
8450 Hammel Danmark
Hammel Idrætscenter 2ROK
4193006Søn27-02-202211:45Skødstrup SF 2Todbjerg-Mejlby IFMidtpunktet, SkødstrupRosenbakken 4
8541 Skødstrup Danmark
Midtpunktet, Skødstrup hal 2ROK
4193016Søn27-02-202215:40Stavtrup IF 2Lystrup IFStavtruphallenKlokkeskovvej 1
Staustrup
8260 Viby J Danmark
StavtruphallenROK
4192933Tor03-03-202217:30Hammel GFTodbjerg-Mejlby IFHammel IdrætscenterThorsvej 2
8450 Hammel Danmark
Hammel Idrætscenter 2ROK
4193047Søn06-03-202210:40Todbjerg-Mejlby IFThorsager-Rønde IFHåruphallenSalonikivej 12
8530 Hjortshøj Danmark
HåruphallenROK
4193037Søn06-03-202212:10Skødstrup SF 2Lystrup IFMidtpunktet, SkødstrupRosenbakken 4
8541 Skødstrup Danmark
Midtpunktet, Skødstrup hal 2ROK
4193068Søn13-03-202211:00Lystrup IFTodbjerg-Mejlby IFLystrup IdrætscenterLystrup Centervej 2
8520 Lystrup Danmark
Lystrup Idrætscenter hal 1ROK
4193078Søn13-03-202214:50Thorsager-Rønde IFStavtrup IF 2Rønde IdrætscenterSkrejrupvej 9 B
8410 Rønde Danmark
Rønde IdrætscenterROK
4193088Lør19-03-202212:10Hammel GFSkødstrup SF 2Hammel IdrætscenterThorsvej 2
8450 Hammel Danmark
Hammel Idrætscenter ArenaROK
4193119Søn20-03-202211:30Lystrup IFThorsager-Rønde IFLystrup IdrætscenterLystrup Centervej 2
8520 Lystrup Danmark
Lystrup Idrætscenter hal 1ROK
4193109Søn20-03-202213:00Todbjerg-Mejlby IFHammel GFHåruphallenSalonikivej 12
8530 Hjortshøj Danmark
HåruphallenROK
4193099Søn20-03-202213:40Skødstrup SF 2Stavtrup IF 2Midtpunktet, SkødstrupRosenbakken 4
8541 Skødstrup Danmark
Midtpunktet, Skødstrup hal 2ROK
4192923Tir22-03-202218:50Thorsager-Rønde IFLystrup IFRønde IdrætscenterSkrejrupvej 9 B
8410 Rønde Danmark
Rønde IdrætscenterROK
4193057Fre25-03-202217:10Stavtrup IF 2Hammel GFStavtruphallenKlokkeskovvej 1
Staustrup
8260 Viby J Danmark
StavtruphallenROK
41931410Søn27-03-202209:00Hammel GFLystrup IFHammel IdrætscenterThorsvej 2
8450 Hammel Danmark
Hammel Idrætscenter ArenaROK
41931210Søn27-03-202210:00Stavtrup IF 2Todbjerg-Mejlby IFStavtruphallenKlokkeskovvej 1
Staustrup
8260 Viby J Danmark
StavtruphallenROK
41931310Søn27-03-202213:20Thorsager-Rønde IFSkødstrup SF 2Rønde IdrætscenterSkrejrupvej 9 B
8410 Rønde Danmark
Rønde IdrætscenterROK