Stilling
Serie 2 Kvinder før ombrydning, Pulje 1
Kampnr.RundeDagDatoKl.HjemmeholdUdeholdSpillestedAdresseBaneResultat
5073131Søn02-10-202215:00Toftlund IFEgernsund Kultur og IdrætsforeningToftlundhallerneatt: Brian
Stadionvej 3
6520 Toftlund Danmark
Toftlundhallerne, Hal 221-21
5073151Tir04-10-202219:50Tandslet Ungdoms- og IdrætsforeningSydstjernen, LIF-Aabenraa 3Sydals HallenMommarkvej 352
Tandslet
6470 Sydals Danmark
Sydalshallen21-17
5073141Tir04-10-202220:00Bredebro IFBBI SaxburgBredebro Idrætscenteratt: Flemming Jordt
Langagervej 64
6261 Bredebro Danmark
Bredebro Idrætscenter, Hal 123-23
5073162Søn09-10-202211:45BBI SaxburgToftlund IFBylderup IdrætscenterSlogsherredsvej 41
6372 Bylderup-Bov Danmark
Bylderup Idrætscenter, Hal 123-16
5073203Tir11-10-202220:00Bredebro IFTandslet Ungdoms- og IdrætsforeningBredebro Idrætscenteratt: Flemming Jordt
Langagervej 64
6261 Bredebro Danmark
Bredebro Idrætscenter, Hal 125-11
5073213Ons19-10-202218:30BBI SaxburgEgernsund Kultur og IdrætsforeningBylderup IdrætscenterSlogsherredsvej 41
6372 Bylderup-Bov Danmark
Bylderup Idrætscenter, Hal 118-12
5073193Søn23-10-202215:00Toftlund IFSydstjernen, LIF-Aabenraa 3Toftlundhallerneatt: Brian
Stadionvej 3
6520 Toftlund Danmark
Toftlundhallerne, Hal 223-15
5073172Tir25-10-202219:30Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3Bredebro IFKliplev HallenSkolegade 13
Kliplev
6200 Aabenraa Danmark
Kliplevhallen19-25
5073224Tir25-10-202219:50Tandslet Ungdoms- og IdrætsforeningToftlund IFSydals HallenMommarkvej 352
Tandslet
6470 Sydals Danmark
Sydalshallen16-22
5073234Tor27-10-202219:30Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3BBI SaxburgKliplev HallenSkolegade 13
Kliplev
6200 Aabenraa Danmark
Kliplevhallen16-21
5073244Tir01-11-202219:15Egernsund Kultur og IdrætsforeningBredebro IFEgernsundhallenHølle vej  4
6320 Egernsund Danmark
Egernsundhallen20-16
5073255Søn06-11-202215:00Toftlund IFBredebro IFToftlundhallerneatt: Brian
Stadionvej 3
6520 Toftlund Danmark
Toftlundhallerne, Hal 221-15
5073275Søn06-11-202215:00Egernsund Kultur og IdrætsforeningSydstjernen, LIF-Aabenraa 3EgernsundhallenHølle vej  4
6320 Egernsund Danmark
Egernsundhallen20-17
5073265Tir08-11-202219:50Tandslet Ungdoms- og IdrætsforeningBBI SaxburgSydals HallenMommarkvej 352
Tandslet
6470 Sydals Danmark
Sydalshallen12-14
5073306Tor10-11-202219:30Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3Egernsund Kultur og IdrætsforeningKliplev HallenSkolegade 13
Kliplev
6200 Aabenraa Danmark
Kliplevhallen15-16
5073296Søn13-11-202212:00BBI SaxburgTandslet Ungdoms- og IdrætsforeningBylderup IdrætscenterSlogsherredsvej 41
6372 Bylderup-Bov Danmark
Bylderup Idrætscenter, Hal 119-13
5073182Tir15-11-202219:15Egernsund Kultur og IdrætsforeningTandslet Ungdoms- og IdrætsforeningEgernsundhallenHølle vej  4
6320 Egernsund Danmark
Egernsundhallen19-15
5073286Tir15-11-202220:00Bredebro IFToftlund IFBredebro Idrætscenteratt: Flemming Jordt
Langagervej 64
6261 Bredebro Danmark
Bredebro Idrætscenter, Hal 10-0Hjemmehold taberdømt
5073317Søn20-11-202215:00Toftlund IFBBI SaxburgToftlundhallerneatt: Brian
Stadionvej 3
6520 Toftlund Danmark
Toftlundhallerne, Hal 218-20
5073337Tir22-11-202219:50Tandslet Ungdoms- og IdrætsforeningEgernsund Kultur og IdrætsforeningSydals HallenMommarkvej 352
Tandslet
6470 Sydals Danmark
Sydalshallen19-17
5073327Tir22-11-202220:00Bredebro IFSydstjernen, LIF-Aabenraa 3Bredebro Idrætscenteratt: Flemming Jordt
Langagervej 64
6261 Bredebro Danmark
Bredebro Idrætscenter, Hal 121-16
5073348Lør26-11-202213:00BBI SaxburgBredebro IFBylderup IdrætscenterSlogsherredsvej 41
6372 Bylderup-Bov Danmark
Bylderup Idrætscenter, Hal 10-0Udehold taberdømt
5073368Tir29-11-202219:15Egernsund Kultur og IdrætsforeningToftlund IFEgernsundhallenHølle vej  4
6320 Egernsund Danmark
Egernsundhallen19-23
5073358Tor01-12-202219:30Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3Tandslet Ungdoms- og IdrætsforeningKliplev HallenSkolegade 13
Kliplev
6200 Aabenraa Danmark
Kliplevhallen22-14
5073399Søn04-12-202215:00Egernsund Kultur og IdrætsforeningBBI SaxburgEgernsundhallenHølle vej  4
6320 Egernsund Danmark
Egernsundhallen18-17
5073379Tir06-12-202219:50Tandslet Ungdoms- og IdrætsforeningBredebro IFSydals HallenMommarkvej 352
Tandslet
6470 Sydals Danmark
Sydalshallen16-11
50734210Ons07-12-202218:30BBI SaxburgSydstjernen, LIF-Aabenraa 3Bylderup IdrætscenterSlogsherredsvej 41
6372 Bylderup-Bov Danmark
Bylderup Idrætscenter, Hal 119-17
5073389Tor08-12-202219:30Sydstjernen, LIF-Aabenraa 3Toftlund IFKliplev HallenSkolegade 13
Kliplev
6200 Aabenraa Danmark
Kliplevhallen18-25
50734110Søn11-12-202213:00Bredebro IFEgernsund Kultur og IdrætsforeningBredebro Idrætscenteratt: Flemming Jordt
Langagervej 64
6261 Bredebro Danmark
Bredebro Idrætscenter, Hal 112-16
50734010Søn11-12-202215:00Toftlund IFTandslet Ungdoms- og IdrætsforeningToftlundhallerneatt: Brian
Stadionvej 3
6520 Toftlund Danmark
Toftlundhallerne, Hal 227-14